Nahrávam 0
Lukáš Šleboda logo
Kontakt
Zdieľať

Niečo o mne

Vytváram web stránky a e-shopy pre svojich klientov viac ako 8 rokov.

Scrollujte nižšie
01

Ahoj, som Lukáš

zaoberám sa prípravou web stránok najmä v CMS WordPress

Lukáš Šleboda

Ako to celé
začalo

S prípravou web stránok som začal pred viac ako 8 rokmi. V tej dobe som podnikal a pre svoj biznis som potreboval web stránku. Po skúsenostiach s joomlou som narazil na WordPress do ktorého som sa v momente zamiloval. Počas dlhej doby som WordPress skúmal a učil sa ako funguje. Neskôr som začal pripravovať web stránky pre mojich známych. Časom stránok pribúdalo a začalo mi to nahradzovať prácu, ktorej som už nemohol venovať toľko času.

Dnes pripravujem profesionálne riešenia pre svojich klientov. Dokážem priprať čokoľvek od jednoduchej prezentačnej web stránky, cez rôžne druhy e-shopov, po ťažké katalógové weby.

0
rokov praxe
0
projektov
0
klientov
Moje portfólio
01.

Služby

Dúfam, že medzi mojimi službami nájdete, čo hľadáte.

Tvorba stránok

Pripravím Vám riešenie na mieru podľa Vašich požiadaviek s funkciami a grafikou na mieru

01.
Viac
  • Predstava
  • Dizajn
  • Tvorba

Web stránky pripravujem najmä v CMS WordPress a tvorbu grafiky riešim cez Elementor. Drobné doladenia systému riešim cez CSS a HTML.

Na začiatku spolupráce si zistím Vašu predstavu o stránke, dohodneme sa ako budú riešené detaily a začnem prácu. Počas práce budem s Vami pravidelne komunikovať, aby bola stránka pripravená podľa Vašich predstáv.

Katalóg stránok

Predaj vopred pripravených stránok podľa najčastejších požiadaviek klientov.

02.
Viac
  • Super cena
  • Dodanie do 3 dní

Do katalógu web stránok postupne pridávam web stránky a e-shopy predpripravené podľa najčastejších požiadaviek mojich klientov.

Tieto stránky sú priamo na predaj za vynikajúce ceny (asi 30% ich reálnej ceny) a sú dodávané najneskôr do 3 dní po ich objednaní. Stránky sú kompletne editovateľné, teda stačí si pridať svoj obsah a stránka je pripravená.

Web hosting

Poskytujem web hosting na mnou spravovaných serveroch.

03.
Viac
  • Bezpečnosť
  • Rýchlosť

Web servery, na ktorých poskytujem hosting, sú umiestnené v serverových centrách, kde je zaezpečený non stop prístup energie a bezproblémový prístup k internetu. Osobne sa starám o ich zabezpečenie a konfiguráciu, tak aby bola zabezpečená ich rýchlosť.

Správa stránok

O stránky svojich klientov sa sterám tak, aby boli dlhodobo funkčné.

04.
Viac
  • Zdravie stránky
  • Hosting

Táto služba je poskytovaná výlučne klientom, ktorým som web stránku pripravoval. Web stránka je umiestnená na mnou spravovanom servery, pravidelne aktualizovaná a zálohovaná. Je pre ňu určená vždy najnovšia možná forma PHP. Klient, ktorý túto službu využíva má na svoju web stránku záruku počas celej doby spolupráce a v prípade zmeny, či rozšírenia stránky má nárok na ceny vo výške 50% z cenníka.

02.

Znalosti

Znalosti v oblasti web developementu a jazykov

WordPress
90%
Elementor
90%
HTML
85%
CSS
60%

Slovenčina

English

Deutsch

03.

Recenzie

Pozrite si, čo o mojej práci hooria moji klienti.

04.